Şimdi yükleniyor

Sen Bilirsin!…

Sen Bilirsin!…

Huysuzlukta Sen bilirsin’in meali nedir; bugün sizleri bu konuda gereksiz paylaşımlara boğacağım sevgili dostlar.

Hiç’i yazdık ,Peki’yi yazdık…. Huysuzluk bilirkişisi olarak hemen aldım sazı elime.

Sen Bilirsin En Naif senaryolar

İş ortamında söylenirse Bay bayan fark etmez kesinlikle “şu an buna ayıracak zamanım yok işi zaten sana kitledik ister seve seve ister seve seve yap” manasında kullanılır.

Arkadaşlıklarda söyleniyorsa naif senaryo:

Gerçekten kırmak istemediğiniz birine kızmış ama ağzınıza gelenleri yutmuşsunuzdur. Çıka Çıka Sen bilirsin çıkar.

Karı koca, sevgili durumlarında kullanıldığında ise kullanan kişinin cinsiyetine göre yorumlanmalıdır.

Bayan eşine söylerse: Koca veya sevgilinin önerdiği senaryo zaten onun istediği gibidir. Ama kadın bu fırsatı kaçırmaz “aaa ben de öyle umuyordum” demek yerine senin istediğin oldu diye skor yazmak için kullanır.

En Kötü ve acımasız senaryolar ise şöyledir:

İş Yerinde söylenirse bay/bayan söylemesi fark etmeksizin aynıdır.

Eğer söyleyen kişi genelde dostunuzsa bakınız yukarıda verdiğim naif senaryo 1. Yok eğer genelde sana muhalefet eden, seni bir damla suda boğmaya meyilli kişilikse kesinlikle önerin çoook saçmadır. Önerin uygulandığı takdirde başın belaya girecektir. Sen bilirsin’le kendi başını yemene müsade ediyordur dikkatli ol. Hemen derin nefes al ve bu sevdadan vazgeç.

Arkadaşlıklarda söyleniyorsa acımasız senaryo:

Gerçekten arkadaşlık bitmiştir.

Kadın erkek çiftlerde acımasız kötü senaryo. Sen bilirsin dediğinde aslında kadın çok kızar ve o Sen Bilirsin’in sonunda ünlemler vardır. ‘Sen bilirsin’ derken aslında ’kırk katır mı kırk satır mı sen bilirsin’ demektedir. İstediği olmamış, tırnaklar çıkarılmıştır. Kadın pusudadır artık. Ve unutma….. intikamını hiç beklemediğin anda alacaktır. Sen iyisi mi battaniye çekyat ve yastık nerede etrafına bak öğren. İlişki bitmez ama birkaç günün zor geçebilir.

İlişkilerde erkek söylüyorsa tek senaryo vardır. Dinlememiştir. Arıza çıkmasın diye tekrarlamanı isteyemez. Ne olduysa kabulüm deyip ’sen bilirsin’e bağlar. Bu anlar kıymetlidir hanımlar. Ne isteyeceksen böyle anlarda iste. Kat,Yat,tapu gerdanlıkJ)) eee delikanlı adam tükürdüğünü yalayacak değil ya. İlişki bitmez ama büyük ihtimalle cüzdanın boşalır ya da hiç elinden gelmeyen bir tamirat sana kitlenir.

Sevgili okur, İster oku ister okuma, ister beğen, ister beğenme

SEN BİLİRSİN!……:))))))))

Share this content:


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/nrbakrep/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420