Şimdi yükleniyor

Kurdelene Al Düşmüş Rapunzel

Kurdelene Al Düşmüş Rapunzel

Rapunzeli tanıyanlardan arayan arayana. Herkes de diyor ki benim komşum. Bir tane de arayan çıkmadı işte o benim diye. Ne garip.

Bu kadar mı zor acaba itiraf etmek. Sen de hatun kişiysen, hele ki Türkiye’deysen, Rapunzel değil de nesin?

Seni de kapatmadı mı ejderhalar, cadılar? Sonra prensimi buldum kurtuldum deyip başka sularda boğulmadın mı?

Sen hiç duydun mu kendi kulesinde kendi başına yaşayan güzel prenses hikayesi? Her zaman bir kulp takılır. Ya evde kalmışsındır ya da küçük fahişesindir. Ejderha da mahalle baskısıdır bu sefer.

Sen hiç duydun mu prens bekleMEYEN Rapunzel? Olmaz, olamaz. İlla gelecek prens beygiriyle. Alacak seni belindeki paket kurdelenle.

O kurdele de neden bele bağlanır anlamam. Konunun karaciğer ya  da böbreklerle  bir ilgisi yok ki!… Her şeye ayıp diyen millet nedense bu kurdele konusunda hiç utanma sahibi değil. Bak bu kurdele bu gece açılacak diye illa ele güne ilan edilecek. Olan var, olmayan var kardeşim. Ne milletin canını çektiriyorsun.

Neyse kurdeleli Rapunzel’im de yazık sesini çıkarmaz. En mahrem sırrını ele güne ifşa eder kurdelesiyle.

Halaylar düzülür kurdelenin hatırına mı aşk yuvasına bilmem. Niyeyse en çok da Hayriye teyze sevinir kurdele bu gece açılacak diye. Geçer halayın en başına,  zılgıt çeker şöyle en havalısından. Rapunzelim de tarlatanıyla halaya durur kurdelem açılacak diye.

Alır prensi onu. Evet alır. Aşkı paylaşırlar, yuva kurarlar demiyorum. Cümle de aynen böyle kurulur zaten kızı almak. Of yazarken içim sıkıldı, Rapunzel nasıl sıkılmasın.

Bazılarımız şanslı da diğerleri ne yapsın? Şşşşşşşşhhhhhhhhhhhh, en iyisi hiç uyanmasın .

Gökten üç elma düşsün sonra. Ama yok elma olmasın, adem-havva-elma-yılan, cinselliği hatırlatıp milleti azdırmasın.

Share this content:


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/nrbakrep/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420