Birlikteliğin Tek Geceliği, Sebebi Hep Evrim Teorisi…

Aslıhan Yaşarlar tarafından tarihinde yayınlandı

Evrim devam ediyor Azizim. Kim ne derse desin gayet bilimsel yaklaşımlarım var.
Hani derler ya birini tanımak için yolculuk yap, yemek ye, eğer sevda söz konusuysa en az bir kere de beraber uyu diye. İşte bunların tamamını yaparak dün gece bir sivri sineği uzun uzun inceleme fırsatı buldum. Giderek daha zeki olmaya başladılar.
Bahçeden yatak odasına kadar peşimden öyle güzel süzüldü ki valla bu azimle dünyanın en çirkin adamı peşinden gelse sanırım emeğine karşılık en az bir çay içersin. Yolculuk aşaması tamam. Sonra yemek yiyelim diye tutturdu. İlla ben yiyeceğim diye bir ısrar, bir ısrar. Yahu yanımda yatan ve yüzey alanı benden elbette oldukça geniş olan adam dururken niye benim kanım? Bu kadar güzel kokan bir adamın tadı da eminim güzeldir. Ama yok biliyor tabi bir ısırıktan sonra kalkıp onu geberteceğini. Dedim ya tahminimizden zeki hayvanlar bunlar. İlla benim kanım.
O kadar yer varken gidip ayak bilekleri civarını tarumar etmek nedir? Son hamleyi aşile vurunca delirdim. Aşile saldıran sinek mi olur? Bu neyin kafası, nasıl beyin yapısı.
Yemekte hunhar davranışları zaten bende ilişkimizi sorgulamaya sebep olmuştu. Sonrasında ise valla sarılıp uyuyacağız canımmm şeklinde beni kandırıp en son aşil tendonumun üstünde kaşınması en zor bölgeyi tercih etmesi sebebiyle yollarımızı ayırdık.
Bir de ben öyle medenice filan ayrıldık modernitelerine uzak bir kişiliğim. Ya benimsin ya kara toprağın diyerek kendisini hunharca tek hamlede öldürdüm. Zaten ben yaz ilişkilerinde tek geceden yanayım. Prensip olarak bir sinekle birden fazla gece geçirmiyorum. Semirip bel balkonu yapıyorlar.
Kamuoyuna saygıyla arz eder, mışıl mışıl uykular dilerim.
Sevdiceğim hariç hepiniz bu ara sakalı bıyığı salabilirsiniz. Kıl tüy filan biraz perdeliyor sanırım bu sivri zekalıları.


3 yorum

muskun · Ağustos 26 00:13 tarihinde

sivirisinek öldü mü?

    Aslıhan Yaşarlar · Eylül 14 19:27 tarihinde

    Yarım iş sevmem Sevgili okur. Tabii ki öldü. İstemezdim ama çok kaşındı her anlamda

muskun · Eylül 15 23:49 tarihinde

Bence medeniyet çağındayız ve Sinek kovucu cihazlar üretileli uzunca bir zaman oldu yine de hoş bir hikaye infaz hariç 😛

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.