UV Wars

Aslıhan Yaşarlar tarafından tarihinde yayınlandı

Ne alaka değil mi? Dur bakalım başladık elbet bağlarız bir yere. Malum Yaz geldi. Hava sıcak kavramının da ötesinde kendine yeni bir karakter bulmuş durumda.
Kelimeler kifayetsiz kalıyor sıcağı anlatmaya. Dün telefondaki uygulamadan hava kaç derece bakayım dedim. “Sıcak işte leynnnn” dedi bana Siri. “Tamam şekerim atarlanma” diye alttan aldım.
Havuzda keyif yapması güzel elbette lakin yüzümdeki çillerle başım belada malum. Ona hala bir çare bulamadım.
Bugün soluğu eczanede aldım. Dedim ki “yaz kış 50 SPF (Güneş Koruma Faktörü) krem sürüyorum yüzüme yine de bu güneşte yüzümde çiller hakimiyetini ilan etti. Aman bana bir çare.” Eczacı kısa bir bakıştan sonra bana aha da bu maskeyi önerdi. Yapacak bir şey yok. Kullanıyorum. Gerçi biraz tuhaf bakışlar oluyor rahatsızım durumdan. Düşündüm taşındım ona da çözüm buldum. Dikkat dağıtacak biri lazım yanıma. Bu sebeple yarın Darth Vader’ı da davet ettim. Dedim ışın kılıcına kurban olduğum, gel havuz keyfime eşlik et. En azından en süzücü, yuh manalı bakışları o göğüsler, ben rahatıma bakarım. Analitik hatunum yahu. Belki biraz da pragmatik😊 Olsun seviyorum kendimi.
Bundan böyle bu şekil devam. Darth Vader’cığım Kaydıraktan kayamıyor. Pelerini sağa sola takılıyormuş. Yine de orta yolu bulduk havuzda nefes tutmaca, deve güreşi filan takılacağız. Kumsala bağlarsak kumdan kale yaparızda anlaştık.
Bana eşlik edip dikkatleri üzerine çeksin, maskemi kamufle etsin de ben razıyım varsın kaydıraktan kayamasın. Çilli dostlara tavsiye ederim. 150+ Güneş Koruma Faktörü garanti.
Çilsiz, sakalsız, bıyıksız kalın a dostlar.


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir