Şimdi yükleniyor

UV Wars

UV Wars

Ne alaka değil mi? Dur bakalım başladık elbet bağlarız bir yere. Malum Yaz geldi. 
Kelimeler kifayetsiz kalıyor sıcağı anlatmaya. Dün telefondaki uygulamadan hava kaç derece bakayım dedim. “Sıcak işte leynnnn” dedi bana Siri. “Tamam şekerim atarlanma” diye alttan aldım.

Havuzda keyif yapması güzel elbette lakin yüzümdeki çillerle başım belada malum. Ona hala bir çare bulamadım.


Bugün soluğu eczanede aldım. Dedim ki “yaz kış 50 SPF (Güneş Koruma Faktörü) krem sürüyorum yüzüme yine de bu güneşte yüzümde çiller hakimiyetini ilan etti. Aman bana bir çare.” Eczacı kısa bir bakıştan sonra bana aha da bu maskeyi önerdi. Yapacak bir şey yok. Kullanıyorum.

Gerçi biraz tuhaf bakışlar oluyor rahatsızım durumdan. Düşündüm taşındım çözüm olarak dikkat dağıtacak birini yanıma almaya karar verdim. Bu sebeple yarın Darth Vader’ı da davet ettim. Dedim “ışın kılıcına kurban olduğum, gel havuz keyfime eşlik et“. En azından en süzücü, yuh manalı bakışları o göğüsler, ben rahatıma bakarım. Analitik hatunum yahu. Belki biraz da pragmatik😊 Olsun seviyorum kendimi.

Bundan böyle bu şekil devam. Darth Vader’cığım pelerini sağa sola takıldığından kaydıraktan kayamıyor. Yine de orta yolu bulduk havuzda nefes tutmaca, deve güreşi filan takılacağız. Kumsalda kumdan kale yaparız konusunda anlaştık.
Bana eşlik edip dikkatleri üzerine çeksin, ben razıyım, varsın kaydıraktan kayamasın. Çilli dostlara tavsiye ederim. 150+ Güneş Koruma Faktörü garanti.

Çilsiz, sakalsız, bıyıksız kalın dostlar.

Share this content:


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/nrbakrep/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420