Hiiiç Dedi P.ç Oldu

Aslıhan Yaşarlar tarafından tarihinde yayınlandı

“Sonra Hiiiiç dedi. Ben de üstelemedim…..”

İyi halt ettin!…

Tehlikeli sular bunlar. Hele o hiiiiç deki “i” sayısı 3 ü geçti ya; artık 3 takla, 3 kamyon gül, 3 adet tam tur yüzükle filan çözülmez. Karakterden ödün vermen lazım dostum.

İlişkilerde küfürden de tehlikelidir “hiç”. Sorun ne bilmezsin, çözemesin. Bilemediğinle savaşamazsın da ondan. E savaşıp çözülmeyince sevişme şansın da sıfıra düşüyor. Sevda baştan gitmiyor sarılıp yatmayınca demiş usta … Demek ki ne yapmayacakmışsın? Kendine HİİİİİÇ dedirtmeyecekmişsin.

Bırak bağırsın, çağırsın ama hiç’e bağlamasın. Kadın dedi mi zor lakin erkek derse o daha pis. Daha meşakkatli uzun süreç.

Erkek kolay kolay “HİÇ” demez çünkü. Neyin var bir şey mi oldu diye sorarsın maçta tezahürat eder gibi bir anda kusar içini varsa derdi. Ama hiiiiç diyorsa sınırları oldukça zorlamışsın demektir. Hemen alttan alt ya da varsa hakkın nafakanı hesapla. Ne bileyim ev ara. Akşam sofraya bir tabak eksik koy mesela.

Sen ne yap et seviyorsan HİÇ dedirtme. Kadın der, doğasında var. O biliniyor artık 3-5 kez sorar, bir iki minnoşumu ne üzmüş deyip ağzını büze büze büze konuşursun o da dökülüverir derdini.

Erkek öyle mi ya. Hiçe bağladı mı bir kere. Çok demektir o. Meali “sorun çok, sana da alternatif çoook var güzelim!….”

Sen iyisi mi Hiç e vardırma…….İlişkiyi P.Ç e bağlatma.


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.