Şimdi yükleniyor

Hiiiç Dedi P.ç Oldu

Hiiiç Dedi P.ç Oldu

Sonra, “Hiç” dedi. Ben de üstelemedim. İyi halt ettin!

İlişkilerde küfürden de tehlikelidir “hiç”. Sorun ne bilmezsin, bilemediğinle savaşamazsın, e savaşıp çözülmeyince sevişme şansın da sıfıra düşüyor. Sevda baştan gitmiyor sarılıp yatmayınca demiş usta… Demek ki ne yapmayacakmışsın? Kendine ‘HİÇ’ dedirtmeyecekmişsin.

Bırak bağırsın, çağırsın ama hiç’e bağlamasın. Kadın dedi mi zor lakin erkek derse o daha pis. Daha meşakkatli uzun süreç.

Erkek kolay kolay “HİÇ” demez çünkü. “Neyin var, bir şey mi oldu?” diye sorarsın maçta tezahürat eder gibi bir anda kusar içini varsa derdi. Ama -hiç- diyorsa sınırları oldukça zorlamışsın demektir. Hemen alttan al, ya da varsa hakkın nafakanı hesapla, ev ara, akşam sofraya bir tabak eksik koy mesela.

Sen ne yap et, seviyorsan HİÇ dedirtme. Kadın der, doğasında var. O biliniyor artık 3-5 kez sorar, bir iki minnoşumu ne üzmüş deyip ağzını büze büze büze konuşursun o da dökülüverir derdini.

Erkek öyle mi ya. Hiçe bağladı mı bir kere, “çok” demektir o. Meali “sorun çok, sana da alternatif çok var güzelim!….”

Sen iyisi mi Hiç’e vardırma, ilişkiyi P.Ç e bağlatma.

Share this content:


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/nrbakrep/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420